Üzemi segédmunkás
Mezőtúr, 2024.08.23.

Betanított mezőgazdasági idénymunka Mezőtúron Hivatkozási szám WHC012590

Mezőtúr Vissza Üzemi segédmunkás Betanított mezőgazdasági idénymunka Mezőtúron Hivatkozási szám WHC0125902024.08.23.

Mezőgazdásági partnerünk részére munkatársakat keresünk 4/2-es munkarendbe, 12 órás munkavégzésre, Mezőtúrra!

Feladatok

  • Betakarításkor üzembe érkező fosztatlan csöves kukorica a fogadó garatba történő betárolása, a teherautó sofőrökkel együttműködve
  • Műszakbeosztás szerinti munkakörökben az adott munkafolyamat (fogadás, fosztás, szárítás, morzsolás, méretezés, csávázás, zsáknyomtatás, kiszerelés, raktározás, egyéb vetőmagüzemi és szántóföldi folyamatok) elvégzése, koordinálása
  • Szárító vezérlős által meghatározott időben és helyen kukorica minták vétele a szárító kamrákból és ezek nedvesség vizsgálata
  • Zsáknyomtatás, zsákcímkézés
  • Kukorica zsákokba való töltése a zsákológép segítségével
  • Be- és kimenő autók fogadása, rakodása
  • Raklapozás, palettázás, fóliázás

Elvárások

  • 4/2-es munkarend vállalása, 12 órában
  • Későbbiekben 8 órás munkavégzés vállalása
  • Önálló munkába járás
  • Rendszerezett munkastílus
  • Pontosság, precizitás
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Tanulásra való hajlandóság
  • Személyes higiénia

Ajánlatunk

  • Alapbér + bónuszok + cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Műszakpótlékok
  • Bejelentett munkalehetőség, havi bérkifizetéssel