Tejtermék gyártó munkatárs
Pácsony, 2024.07.23.

AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC013164

Pácsony Vissza Tejtermék gyártó munkatárs AZONNALI MUNKAKEZDÉSI LEHETŐSÉG! Hivatkozási szám WHC0131642024.07.23.

Szeretnél egy családias környezetbe dolgozni? Ez a lehetőség rád vár! Tejtermék gyártó, pasztőrös munkakörbe keresünk munkavállalót.

Feladatok

  • Elvégezni a termék gyártását fajtájára jellemző technológiában előírtaknak megfelelően
  • A munkához szükséges anyagokat, eszközöket előkészíteni
  • Műszak végén a munkavégzéshez szükséges eszközöket, berendezéseket és a munkaterületét tisztán hagyni

Elvárások

  • megbízhatóság
  • önálló munkavégzés
  • munkavédelmi és higiéniai szabályok betartása

Ajánlatunk

  • kiemelkedő alapbér
  • minőségi jutalom
  • próbaidő után emelt alapbér, jutalom
  • kedvező munkarend