Targoncavezető raktáros
Debrecen, 2024.09.17.

Téged keresünk! Hivatkozási szám WHC012802

Debrecen Vissza Targoncavezető raktáros Téged keresünk! Hivatkozási szám WHC0128022024.09.17.

Kedves targoncavezető! Jelentkezz a csapatunkba!

Feladatok

  • Targoncavezetési és gépi anyagmozgatási feladatok napi szintű elvégzése
  • Beérkező anyagok, termékek átvétele a szállítmányozótól
  • Anyagok előkészítése kiszállításra
  • Dokumentáció és leltár készítés
  • Termék nyomonkövetés
  • Szállítóautóra való anyagpakolás géppel
  • Egyéb raktári feladatok

Elvárások

  • Targoncavezetői engedély (vezetőüléses targonca, vezetőállásos targonca, gyalogkíséretű targonca)
  • 12 órás 4 műszakos munkarend vállalása
  • Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú végzettség
  • Együttműködési készség csapatban és jó kommunikációs adottságok
  • Jó problémamegoldó készség
  • Stressztűrő képesség és proaktivitás

Ajánlatunk

  • Alapbér mellett cafetéria juttatás
  • Tiszta munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat és/ vagy bejárási támogatás
  • Bónuszok: ajánlási (toborzási) bónusz, havi és éves bónusz
  • Munkavállalói kedvezmény program
  • Hosszú távú bejelentett munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
  • Közvetlen/családias hangulatú légkör
  • Ingyen kávé, tea fogyasztás
  • Túlórázási lehetőség