Targoncavezető
Pápa-Pálháza, 2024.10.04.

Stabil, hosszú távú munkalehetőség versenyképes fizetéssel targoncavezetőknek egy támogató, barátságos csapatban! Hivatkozási szám WHC013259

Pápa-Pálháza Vissza Targoncavezető Stabil, hosszú távú munkalehetőség versenyképes fizetéssel targoncavezetőknek egy támogató, barátságos csapatban! Hivatkozási szám WHC0132592024.10.04.

Partnerünk Veszprém megye legnagyobb, az ország egyik jelentős mezőgazdasági termelő vállalkozása. Hozzájuk keresünk Targoncavezető munkatársakat 2 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Raktározási feladatok ellátása
  • Termelési terület alapanyaggal történő ellátásának biztosítása
  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése kiszállításra
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Leltár folyamatos ellenőrzése
  • Göngyölegkezelés és csomagolási feladatok elvégzése, valamint a raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Technológiában szereplő tisztító és csávázó gépek üzemeltetése

Elvárások

  • Vezetőüléses targoncavezetői engedély – 3324
  • Tevékenységi területén az anyagok és eszközök szakszerű kezelése és használata
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat: 3-5 év

Ajánlatunk

  • Versenyképes alapbér
  • Műszakpótlék: 30 %
  • Cafeteria
  • Teljesítmény pótlék
  • Munkaruha
  • Ingyenes cégesjárat
  • Ingyenes szálláslehetőség