SMT gépkezelő operátor
Szigetszentmiklós

SMT gépkezelő munka 3 műszakban, Szigetszentmiklóson Hivatkozási szám WHC013142

Szigetszentmiklós Vissza SMT gépkezelő operátor SMT gépkezelő munka 3 műszakban, Szigetszentmiklóson Hivatkozási szám WHC013142

Feladatok

  • Az SMT technológia gyártási folyamatának elsajátítása, majd a munkafolyamatok végrehajtása a munkautasítás és a felettes vezető utasítása alapján
  • A rábízott cella, gépcsoport önálló működtetése, az ott végzett tevékenységek felügyelete
  • A fellépő hibák elhárítása, a számára előírt karbantartási feladatok elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása

Elvárások

  • 1 év tapasztalat SMT gyártásban
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum 8. általános iskolai végzettség

Ajánlatunk

  • 5 napos munkahét, 3 műszakos munkarend
  • műszakbeosztás: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • juttatások: alapbér + br. 60.000 Ft mozgóbér
  • cafetéria a belépés napjától : nettó 21.159 HUF SZÉP kártyán
  • munkaruha
  • tiszta, rendezett munkakörnyezet
  • képzési lehetőségek
  •  kockázati élet- és balesetbiztosítás
  • térítésmentes céges buszjárat: Adony, Áporka, Besnyő, Csepel, Dunaharaszti, Dunavarsány, Ercsi, Érd, Lakihegy, Iváncsa, Kiskunlacháza, Majosháza, Ráckeve, Sóskút, Százhalombatta, Szigetcsép, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Szigetújfalu, Tárnok, Tököl