B2B Sales Manager (Finance)
Budapest, 2024.08.16.

Hivatkozási szám WHCSZ12887

Budapest Vissza B2B Sales Manager (Finance) Hivatkozási szám WHCSZ128872024.08.16.

Nemzetközi és hazai piacvezető partnerünk számára keresünk új munkatársat Senior Sales pozícióba, pénzügyi háttérrel.

Feladatok

  • Rendszeresen kutatja a potenciális ügyfeleket, kapcsolatot létesít új ügyfelekkel, és hosszú távú üzleti kapcsolatokat épít ki az értékesítési területén
  • B2B új ügyfeleket az első telefonhívástól a sikeres szerződéskötésig meggyőz és kísér
  • Az ügyfelek igényeire szabott megoldásokat és koncepciókat állít össze és mutat be
  • Aktívan és célorientáltan együttműködik brókerekkel és más értékesítési partnerekkel
  • Részt vesz ajánlataink és megoldásaink továbbfejlesztésében
  • Kapcsolati hálóját kiépíti és bővíti, például konferenciák látogatásával
  • Megvalósítja a kitűzött értékesítési célok eléréséhez szükséges tevékenységeket

Elvárások

  • Sikeresen elvégzett közgazdasági tanulmányok
  • kiváló kommunikációs és hálózatépítési készségek
  • Kiterjedt ismeretek a gazdasági összefüggésekről, amelyek érdekes beszélgetőpartnerré teszik Önt
  • Alapos értékesítési tapasztalat, lehetőleg hasonló (B2B) pozícióban
  • Erős akvizíciós és tárgyalási készségek
  • Önállóság, nyitottság és csapatmunka
  • Nagyfokú kezdeményezőkészség és nyitottság az újítások iránt
  • Ügyfélközpontúság
  • Elkötelezettség, csapatban való munkavégzésre való képesség és nagyfokú hajlandóság a továbbképzésre és fejlődésre
  • Jó angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Határozatlan idejű munkaviszony egy nemzetközi és hazai piacvezető vállalatnál
  • Vonzó javadalmazási csomag bónuszokkal, változó javadalmazással és szolgálati autóval
  • Otthoni munkavégzés és rugalmas munkaidő, valamint vonzó munkahely jó közlekedési kapcsolatokkal
  • Munkáltató által biztosított cafeteria és egészségügyi szűrővizsgálatok