Quality Trainer
Debrecen, 2024.08.12.

Hivatkozási szám WHCSZ12877

Debrecen Vissza Quality Trainer Hivatkozási szám WHCSZ128772024.08.12.

Részt vennél Quality Trainer-ként Magyarország legnagyobb zöldmezős beruházásában?

Feladatok

  • Mérnökök és technikusok képzési tervének kidolgozása és fejlesztése
  • Lokalizált képzési stratégiák kidolgozása
  • Képzési csoport irányítása, célok meghatározása
  • Képzések rendszeres összefoglalása, a képzési folyamat fejlesztése, optimalizálása
  • Vezetők támogatása a helyi toborzásban

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség mérnöki területen vagy hasonló műszaki végzettség
  • Autóipari minőségbiztosítási rendszerek ismerete
  • 2 év szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kommunikatív, türelmes attitűd
  • Problémaorientált gondolkodásmód

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával
  • Stabilitás, hosszútávú karrierlehetőség
  • Részvétel egy korszerű gyártóvállalat stratégiai folyamatainak kialakításában