Pénzügyi Kontroller
Lukácsháza

Helyezkedj el Kontrollerként gyógyszeripari területen! Hivatkozási szám WHCSZ12686

Lukácsháza Vissza Pénzügyi Kontroller Helyezkedj el Kontrollerként gyógyszeripari területen! Hivatkozási szám WHCSZ12686

Feladatok

  • Éves pénzügyi terv kidolgozása
  • Költségvetés és a negyedéves előrejelzés kezelése
  • A telephely eredményeinek elemzése a havi eredmények elkészítésével és kommentálásával
  • Szükség esetén korrekciós intézkedési terv kidolgozása, végrehajtása
  • Pénzügyi tanácsadás, ajánlások készítése az üzleti tevékenység javítására
  • A beruházások jövedelmezőségének figyelemmel kísérése
  • Különböző mutatók, kereskedelmi árrés, a termelési megrendelések és a termelékenység ellenőrzése
  • Eltérések és korrekciós intézkedések elemzése és javaslattétel
  • Költséghelytulajdonosok elemzésekkel való támogatása
  • Pénzügyi ellenőrzések támogatása

Elvárások

  • Közgazdasági egyetemi diploma
  • Minimum 3 év termelési környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • M365 (különösen Excel magas szintű használata)
  • SAP rendszerismeret előny
  • Folyékony angol nyelvhasználat szóban és írásban

Ajánlatunk

  • Vonzó alapbér
  • Éves és évközi bónuszok
  • Utazási támogatás
  • Home Office lehetőség