Zalaegerszeg, 2024.08.22.

Műszakvezető

További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ12891

Zalaegerszeg Vissza Műszakvezető További információk: +36306375357 Hivatkozási szám WHCSZ128912024.08.22.

Zala megyében található gyártópartnerünk részére keresünk MŰSZAKVEZETŐ munkatársat két műszakos munkarendben.

Feladatok

  • Fémalkatrész gyártó üzemben munka szervezése
  • Egyedi és kisszériás termékek ütemezése
  • Gyártási terv megvalósítása, nyomon követése
  • Termelési csapat irányítása
  • Megfelelő erőforrások biztosítása
  • Termelési hatékonyság növelése
  • Üzemi rend biztosítása

Elvárások

  • Gyártókörnyezetben szerzett minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Fémforgácsolási technológiák ismerete
  • Minimum középfokú gépipari végzettség
  • Angol nyelv minimum alapfokú ismerete
  • MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és szervezési készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Műszakpótlék
  • Bejárás támogatás