Mixer-operátor
Pécs

Hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC013139

Pécs Vissza Mixer-operátor Hosszútávú munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC013139

Mixer-operátorokat keresünk pécsi Partnerünk részére!

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyag elkészítése
  • A csomagológép hatékony, megbízható és biztonságos működtetése
  • A felhasznált anyagok és termékkódok folyamatos ellenőrzése
  • Termékminőség folyamatos ellenőrzése, eredmények rögzítése
  • Készáru pontos elszámolása, átadása
  • Hatékony közreműködés a műszakátadások során
  • Részvétel a géptisztítási és gépkarbantartási folyamatokban

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Munkavédelmi eljárások és szabályok ismerete
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Alapbér, cafetéria, műszakpótlék, bejárás támogatás