Minőségellenőr
Szigetszentmiklós, 2024.08.22.

Hivatkozási szám WHC013211

Szigetszentmiklós Vissza Minőségellenőr Hivatkozási szám WHC0132112024.08.22.

Feladatok

  • Gyártás minőségi színvonalának ismerete és érvényesítése
  • A vevő minőségi követelmények képviselete és betartatása a gyártásban
  • Beérkező, gyártott és a kimenő anyagok minőségének és a gyártó folyamatoknak ellenőrzése a meghatározott minőségbiztosítási előírások szerint
  • Ellenőrzések dokumentálása
  • Laboratóriumi ellenőrzések elvégzése és GC (gáz kromatográf) gép működtetése
  •   A minőségbiztosítás mérőeszközeinek kezelése, esetleges kalibrálása
  •  Segédkezés a minőségi problémák megoldásában
  • A munkahelyi tisztaság és rend biztosítása
  • A veszélyes anyagok és a keletkezett hulladékok kezelése a vállalat erre vonatkozó előírásai szerint
  •  Egyedi adatszolgáltatások határidőre történő, hibátlan elkészítése

Elvárások

  • 1-3 éves tapasztalat az alábbi munkakörök egyikében: gépkezelő, minőségbiztosítási munkatárs, labortechnikus
  • Középfokú végzettség – érettségi bizonyítvány
  •  MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Ajánlatunk

  • Munkavégzés 3 műszak 6:00-14:00, 14:00-22:00 22:00-06
  • Kezdőbér: br. 2150 Ft/óra
  • Műszakpótlék: 30%
  • Havi termelési bónusz, maximum br. 130.000 Ft/hó
  • Jelenléti bónusz: br. 15.000 Ft/hó
  • Cafeteria: nettó 18.750 Ft
  • Bejárási támogatás: 37 Ft/km
  • Élet és baleset biztosítás
  • Céges buszjárat : Budapest, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós, Taksony, Szigethalom, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dunaújváros, Kiskunlacháza, Dömsöd, Majosháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek