Mezőgazdasági Gépszerelő
Szarvas, 2024.08.22.

Hivatkozási szám WHC013209

Szarvas Vissza Mezőgazdasági Gépszerelő Hivatkozási szám WHC0132092024.08.22.

Mezőgazdasági gépszerelőt keresünk Szarvasra, vetőmagüzemi partnercégünkhöz!

Feladatok

A Mezőgazdasági gépszerelő (karbantartó) munkakör fő célja, hogy a vetőmagüzemi és a szántóföldi gépeket, berendezéseket előre meghatározott terv alapján mechanikusan karbantartsa, azok működés közbeni hibáinak elhárításában segédkezzen, valamint fejlesztési javaslatokat fogalmazzon meg, melyeknek megvalósításában jóváhagyást követően részt vállaljon. Mindezt úgy, hogy a hatályos magyar jogszabályoknak és a partnercégünk belső elvárásainak megfeleljen.

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség: Mezőgazdasági gépész, mezőgazdasági gépésztechnikus, mezőgazdasági gépjavító, mezőgazdasági géplakatos, gépésztechnikus, géplakatos, esztergályos, hegesztő
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, karbantartási rendszerrel történő munkavégzés
  • Jó fizikum
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság

Ajánlatunk

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bér megegyezés szerint