Mérnök Gyakornok
Veszprém, 2024.09.16.

Szuper mérnök gyakornoki munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC022481

Veszprém Vissza Mérnök Gyakornok Szuper mérnök gyakornoki munkalehetőség! Hivatkozási szám WHC0224812024.09.16.

Veszprém partnerünkhöz keresünk diákot mérnök gyakornok pozícióra!

Feladatok

  • Mérnök kollégák támogatása, mérések elvégzése
  • Kimutatások elkészítése
  • Napi termelési adatok elemzése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Dokumentációk és munkautasítások készítése, információs anyagok összegyűjtése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)
  • Folyamatban lévő tanulmányok (gépész, villamos, mechatronikai, informatikai, minőségügyi, járműmérnök)
  • Heti minimum 20-25 óra vállalása
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office programok felhasználói szintű tudása (Excel, Word, PPT)

Ajánlatunk

  • Bruttó 2321 Ft-os órabér (25 év alatt nettó)
  • Karrier lehetőség a diplomaszerzést követően
  • Bejárás támogatás
  • Hosszú távú diákmunka lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolási lehetőség