Ládamosó
Szeged, 2024.08.23.

Ládamosó

Tervezhető beosztás, teljes munkaidős bejelentés, napi 8 órás műszakok, műszakpótlék, cafeteria, 3 féle bónusz, napi étkezés és bejárás támogatás vár Rád! Hivatkozási szám WHC013212
Ládamosó

Szeged Vissza Ládamosó Tervezhető beosztás, teljes munkaidős bejelentés, napi 8 órás műszakok, műszakpótlék, cafeteria, 3 féle bónusz, napi étkezés és bejárás támogatás vár Rád! Hivatkozási szám WHC0132122024.08.23.

Üzemi mosási feladatok elvégzésére keressük új munkatársainkat!

Feladatok

  • Mosás előkészítése
  • Előmosás
  • Habosítás
  • Öblítés
  • A munkaterületen található takarítógépek üzemszerű használata, tisztán tartása és használatának pontos dokumentálása

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Higiéniai szabályok betartása

Ajánlatunk

  • 8 órás műszakok
  • 2 műszak
  • Hétfőtől péntekig
  • Cafeteria
  • 3 féle bónusz
  • Napi étkezés
  • Bejárás támogatás
  • Műszakpótlék (30%)
  • Br. 33000 Ft/hó cafeteria a 3. hónaptól