IT gyakornok  - Fót ( HSE területre)
Fót, 2024.07.29.

IT gyakornok - Fót ( HSE területre)

Hivatkozási szám WHC0247

Fót Vissza IT gyakornok - Fót ( HSE területre) Hivatkozási szám WHC02472024.07.29.

Szeretnél egy nagy energiavállalatnál gyakornokként tapasztalatot szerezni? Jelentkezz IT gyakornoknak HSE területre!

Feladatok

Feladatok:

  • Folyamatosan támogatja a HSE csapatot a különböző projektek, tevékenységek megvalósításában
  • MS Excel, Word makrók, továbbá MS apps-ok (pl.: Power Pages, Power Automate, Lists, SharePoint) készítése a HSE folyamatok támogatásához. A szükséges jogosultságok megszerzéséhez a belső tanfolyamok elvégzése
  • Karbantartja az egyes folyamatokhoz tartozó dokumentációkat
  • Adatgyűjtés, jelentések, valamint prezentációk előkészítése
  • Kommunikációk angolról magyarra, valamint magyarról angolra fordítása
  • Kommunikációs anyagok előkészítése
  • HSE faliújságok (pl.: elsősegélynyújtók, kiürítési koordinátorok lapjainak) naprakészen tartása
  • Oktatások dokumentálása
  • Bejárási jegyzőkönyvek előkészítése / készítése
  • Biztonsági adatlapok átnézése, rendezése
  • Hulladék nyilvántartás naprakészen tartása
  • Elsősegély ládák, szemöblítők, ellenőrzése és feltöltése
  • Dossziék tartalmának és hálózaton lévő anyagok rendezésében való közreműködés
  • Aktívan támogatja, közreműködik a telephely által szervezett és előirt HSE oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja a HSE szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket az általa észrevett ill. hozzá eljutott HSE jellegű aggályokat azonnal jelenti a Felfüggeszti tevékenységét, ha életveszély vagy súlyos sérülés veszélye áll fenn és azonnal értesiti erről a HSE csapatot

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok min. még 1,5 évig
  • Min. 24 óra/hét vállalása
  • Erős IT tudás, érdeklődés, szakirányú tanulmány, elhivatottság
  • Erős Office 365 ismeretek, MS Platform – (sharepoint stb.)
  • Képes hatékonyan és gyorsan használni az Outlook, Word, Excel programokat beleértve függvényeket, pivot táblákat
  • Érdeklődés a HSE feladatok iránt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Erős folyamatszemlélet
  • Szükség esetén képes önállóan dolgozni, a cél meghatározása után saját maga lebontani azt szükséges részfeladatokra, határidőkre, és ezeknek megfelelően önállóan ellátni a munkáját
  • Flexibilis, jó csapatjátékos
  • Jó meggyőző, alkalmazkodó és elemző képesség
  • Jó kommunikációs képesség

Ajánlatunk

  • Br. 2100 Ft / óra (25 év alatt ez a nettó)
  • Ingyenes céges busz Budapest több pontjáról is
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Releváns szakmai tapasztalat