Gyógyszergyártó gépkezelő
Körmend

Ismét! GYÓGYSZERGYÁRTÓ GÉPKEZELŐI lehetőség Körmenden! Hivatkozási szám WHC012426

Körmend Vissza Gyógyszergyártó gépkezelő Ismét! GYÓGYSZERGYÁRTÓ GÉPKEZELŐI lehetőség Körmenden! Hivatkozási szám WHC012426

Körmendi partnercégünk számára GYÓGYSZERGYÁRTÓ GÉPKEZELŐ férfi munkatársakat keresünk 2, 3 és 4 műszakos munkarendben!

Feladatok

  • Termelésben lévő különböző gépegységek működtetése és kiszolgálása
  • Szerelési feladatokban való aktív részvétel
  • Gyártási dokumentációs feladatok ellátása számítógépes felületen
  • Alap- és hatóanyagok fizikai mozgatása és beadagolása az előírt recept szerint
  • Előírásoknak megfelelő tisztítási feladatok ellátása és azok dokumentációja
  • Fejlesztési javaslatok a folyamatok fejlesztésére, illetve javítására vonatkozóan
  • Tisztatéri környezetben történő munkavégzés

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi, szakközép)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 2, 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása
  • Előírt munkaruházat és védőeszközök viselete
  • Pontosság, precizitás, kiváló problémamegoldó képesség
  • Egészségügyi és fizikai alkalmasság, érvényes tüdőszűrő lelet
  • Felhasználói számítógépes ismeretek

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett saját állományú munkaviszony
  • Versenyképes alapbér, kiemelt műszakpótlék, (du 40%, éj 80), túlórapótlék
  • Béren kívüli juttatások: cafetéria (próbaidő után) és 13. havi bér
  • Extra szabadságok
  • Bejárási támogatás autóval (30 Ft/km) vagy tömegközlekedéssel ingázóknak (86%)
  • Műszakokhoz igazodó helyi céges buszjárat
  • Sportolási, nyaralási lehetőségek
  • Csoportos élet-és balesetbiztosítás
  • Orvosi szakrendelések díjmentes igénybevétele