Gyártástámogató gyakornok - Fót
Fót

Gyártástámogató mérnök pozíció Fóton! Hivatkozási szám WHC021638

Fót Vissza Gyártástámogató gyakornok - Fót Gyártástámogató mérnök pozíció Fóton! Hivatkozási szám WHC021638

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Feladatok

  • Folyamatosan támogatja a Termelésvezetőt a különböző projektek, tevékenységek megvalósításában
  • Aktívan részt vesz a folyamatfejlesztési projektekben
  • Karbantartja az egyes folyamatokhoz tartozó dokumentációkat
  • Támogatja a folyamatok átvizsgálását, a veszteségek feltérképezését és azok csökkentését
  • Segíti a Műszakvezetőket a különböző adminisztrációs folyamatok lebonyolításában
  • Kapcsolatot tart az operátorokkal és segíti őket
  • Aktívan részt vesz a telephely által szervezett és előirt oktatásokon, rendezvényeken
  • Betartja a munkavédelmi szabályokat, a szabályszegőket figyelmezteti
  • Sérüléseket, kvázi baleseteket azonnal jelenti a munkahelyi vezetőjének vagy a gyár munkavédelmi osztályának
  • Ad-hoc feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok (műszaki)
  • Erős folyamatszemlélet
  • B2, aktív angol nyelvtudás
  • Csapatjátékos működés
  • Képes hatékonyan és gyorsan használni az Outlook, Word, Excel programokat
  • Önállóság
  • Precizitás

Ajánlatunk

  • Br. 2100 Ft /óra
  • Heti min. 20 óra vállalása
  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok (műszaki)
  • Képes hatékonyan és gyorsan használni az outlook, word, excel programokat
  • Önállóság
  • Pontosság