Gépkezelő
Debrecen

Gépkezelő

Dolgozz te is a fémiparban, akár végzettség nélkül is! Hivatkozási szám WHC011666
Gépkezelő

Debrecen Vissza Gépkezelő Dolgozz te is a fémiparban, akár végzettség nélkül is! Hivatkozási szám WHC011666

Gépkezelői munkalehetőség Debrecenben, autóalkatrészek gyártásával foglalkozó partnerünknél.

Feladatok

  • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Dokumentáció szerinti minőség-ellenőrzés, gép meghibásodás jelentése
  • Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően
  • Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
  • Termelési adatok dokumentálása
  • Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása

Elvárások

  • Fémipari végzettség
  • vagy fémipari tapasztalat
  • Fényképes önéletrajz csatolása

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér
  • Cafetéria
  • Hóközi bónusz, teljesítménybónusz
  • Munkába járás támogatása