Gépész és Technológiai gyakornok
Bicske

Szuper Gépész és technológiai gyakornoki lehetőség BICSKÉN ! Hivatkozási szám WHC021928

Bicske Vissza Gépész és Technológiai gyakornok Szuper Gépész és technológiai gyakornoki lehetőség BICSKÉN ! Hivatkozási szám WHC021928

Kamatoztatnád egyetemen szerzett tudásod ? ITT A HELYED !

Feladatok

  • Teljesítmény elektronikai mechanikai és elektronikai alkatrészek, modulok előkészítése teszteléshez
  • Hiba analízis igénylése, követése (csiszolat, optikai analízis, ultrahang)
  • Termékek gyártásban és laborban való követése, mintagyártás szervezése, követése
  • Tesztek végzése, eredmények kiértékelése, ellenőrzése, adatbázisba rögzítése
  • Készülékek tervezése
  • Műszaki rajzok módosítása

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
  • Anyagtechnológiai ismeretek
  • Forrasztástechnikai és Ragasztástechnikai gyakorlati ismeretek
  • Pontosság, precizitás, rugalmasság, kézügyesség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Microsoft Excel felhasználói ismerete
  • Tervező, modellező CAD rendszer ismerete (előny Solid Works, Solid Edge)

Ajánlatunk

  • Br.2000 Ft/óra
  • Üzemanyagtámogatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai gyakorlat teljesítési lehetőség