Gépbeállító
Budapest X. kerület, 2024.07.11.

Gépbeállító

Forgyácsoló betanított munka 3 műszakban, Budapesten Hivatkozási szám WHC013148
Gépbeállító

Budapest X. kerület Vissza Gépbeállító Forgyácsoló betanított munka 3 műszakban, Budapesten Hivatkozási szám WHC0131482024.07.11.

Budapest X. kerületébe keresünk Gépbeállító munkatársakat partnercégünkhöz!

Feladatok

  • egyedi célgépek felszerszámozása, beállítása, működésük biztosítása, átállások elvégzése
  • meghibásodás esetén a hibák kijavítása
  • automata gépek kezelése, termelés a gépeken
  • fogyó alapanyag jelzése a műszakvezető felé
  • mérőeszközök használata (tolómérő, mikrométer)
  • a számítógépes vezérlésű gépeknél a program meg van írva, de általában állítani kell a beállításokon
  • termékek ellenőrzése, beállítások módosítása, hibák felismerése, elhárítása

Elvárások

  • fémipari végzettség vagy releváns tapasztalat
  • 3 műszak vállalása
  • precíz, pontos munkavégzés

Ajánlatunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafetéria
  • stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • fejlődési lehetőség