Fuvarszervező
Székesfehérvár, 2024.07.30.

Hivatkozási szám WHCSZ12851

Székesfehérvár Vissza Fuvarszervező Hivatkozási szám WHCSZ128512024.07.30.

Székesfehérvári partnerünk részére keresünk Fuvarszervező pozícióba kollegát.

Feladatok

  • Nemzetközi és belföldi fuvarfeladatok szervezése.
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal, szállítmányozókkal.
  • Saját gépkocsivezetők irányítása, fuvarfeladatok meghatározása.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó – és szervezői készség

Ajánlatunk

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás támogatása
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség