Folyamatmérnök gyakornok
Bicske, 2024.07.29.

Dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC021925

Bicske Vissza Folyamatmérnök gyakornok Dolgozz velünk! Hivatkozási szám WHC0219252024.07.29.

Remek tapasztalatszerzési lehetőség

Feladatok

  • Folyamatmérnöki tevékenység támogatása
  • Folyamatfejlesztések, a géptelepítések és a minőségi gyökérok elemzésekkel kapcsolatos tesztek lebonyolítása és kiértékelése, együttműködve az érintett Mérnökökkel

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Kommunikációs szintű angoltudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Heti 2-3-4 nap vállalása

Ajánlatunk

  • Br. 2200 Ft/óra
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Változatos feladatok
  • Bejárás támogatás
  • Bónusz
  • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal
  • Felszerelt konyha, dolgozói kantin reform ételekkel