Fényező
Veresegyház

Fényező

Egészségbiztosítás, Cafeteria, Céges buszjárat Hivatkozási szám WHC011125
Fényező

Veresegyház Vissza Fényező Egészségbiztosítás, Cafeteria, Céges buszjárat Hivatkozási szám WHC011125

Fényező munkatársat keresünk!

Feladatok

  • Csövek és cső rendszerek előírásnak megfelelő festése
  • Alkatrészek rozsdamentesítése, zsírtalanítása és festése
  • A konténerben lévő motor és generátor egység alatti tér védőréteggel való bevonása
  • Maszkolás elvégzése
  • Festésen keletkezett hibák kijavítása

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány
  • Fényező, autófényező területen szerzett tapasztalat
  • Különböző festési eljárások felhasználói szintű ismerete

  • Végzettség és tapasztalat alapján alakuló bérezés megegyezés szerint
  • Cafetéria juttatás a belépés napjától
  • 3 műszak
  • Műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai: 50%
  • Étkezés támogatás: Ebéd menü kedvezményes áron
  • Egészségbiztosítás: belépés napjától (orvosi konzultáció, elsőbbségi időpont)
  • Munkavédelmi felszerelés: belépés napjától (méretre szabás, mosást a cég vállalja)
  • Utazási költségtérítés: kiemelkedő összegű km támogatás
  • Céges buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Modern munkakörnyezet
  • Korrekt vezetőség