Ezermester, gondnok, betanított karbantartó  nyugdíjas munka - Csömör
Csömör

Ezermester, gondnok, betanított karbantartó nyugdíjas munka - Csömör

Nyugdíjas munkalehetőség Csömörön! Hivatkozási szám WHC07798

Csömör Vissza Ezermester, gondnok, betanított karbantartó nyugdíjas munka - Csömör Nyugdíjas munkalehetőség Csömörön! Hivatkozási szám WHC07798

Partnerünk Csömöri gyáregységébe keresünk ezermester, gondnok, betanított karbantartó munkatársat ipari területre.

Feladatok

  • A karbantartási csapat munkájának aktív és teljes körű támogatása
  • Általános mechanikus karbantartási feladatok, ellenőrzések
  • Fűtés/hűtési rendszerek szerelésében segédkezés
  • Víz és csatornarendszerek karbantartása

Elvárások

  • Tapasztalat gondnoki vagy betanított karbantartó munkakörben
  • Karbantartási terület ismerete
  • Pontosság, kreativitás, problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, jó kommunikációs készség
  • Párhuzamos feladatok elvégzésére való képesség
  • Alap szintű számítógépes ismeret

Ajánlatunk

  • Br. 2000 Ft/óra
  • Munkába járási támogatás
  • Teljes munkaidős, hétköznapi egy műszakos foglalkoztatás (07:30-16:00)
  • Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör, szakmai támogatás
  • Munkaruha biztosítása