CNC Gépbeállító
Székesfehérvár, 2024.07.26.

Légy te is egy folyamatosan fejlődő, innovatív szakmai közösség tagja! Hivatkozási szám WHC01554

Székesfehérvár Vissza CNC Gépbeállító Légy te is egy folyamatosan fejlődő, innovatív szakmai közösség tagja! Hivatkozási szám WHC015542024.07.26.

CNC Gépbeállító munkatársakat keresünk autóipari partnerünk saját állományába 12 órás munkarendbe.

Feladatok

  • Gépbeállítás, szerszámcserék elvégzése
  • Meglévő CNC programok lehívása és futtatása több tengelyes megmunkáló központokon és esztergagépeken, mérési eredmények ellenőrzése, szükség esetén korrekció elvégzése
  • Felmerülő gyártási problémák elhárítása
  • Átállások, beállítások végrehajtása
  • Mérőeszközök kalibrálása

Elvárások

  • Forgácsoló vagy egyéb szakmunkás végzettség, ahol CNC tudás modulként megszerzésre került
  • NC, CNC tapasztalat
  • Technológiai ismeretek
  • Mérőeszközök ismerete
  • Számítógépes ismeret
  • 12 órás folyamatos műszakrend vállalása (rövid hét, hosszú hét)

Ajánlatunk

  • Tapasztalatnak megfelelő, versenyképes fizetés
  • Műszakpótlék 40% (18:00-6:00)
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Étkezési hozzájárulás
  • Melegétkezési lehetőség a vállalati étteremben kedvező áron
  • Biztos háttérrel rendelkező, stabil munkahely
  • Lehetőség szakmai tudás folyamatos fejlesztésére
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű, saját állományú munkaszerződés
  • Tiszta munkakörnyezet, könnyű fizikai munka
  • Befogadó, jó hangulatú csapat
  • Ingyenes céges buszjárat közel 100 településről