Raktáros
Szeged környéke

Raktáros

Diákok! Kevés órád van egy héten? Dolgozz Raktárosi pozícióban! Reference number WHC02757
Raktáros

Szeged környéke Back Raktáros Diákok! Kevés órád van egy héten? Dolgozz Raktárosi pozícióban! Reference number WHC02757

Partnerünk 1994 óta van jelen a piacon, a kezdetek óta bababútorok gyártásával foglalkozik. Több elismerést, díjat is bezsebeltek már. Kiemelkedő figyelmet fordítanak arra, hogy bútoraik gyártása, forgalmazása a lehető legbiztonságosabb legyen. Partnerünk diákokat keres Raktárosi pozícióba.

Tasks

  • Dobozok pakolása
  • Anyagmozgatás raktárak között

Expectations

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önálló, megbízható munkavégzés
  • Heti 3-4 nap munka vállalása
  • Fényképes önéletrajzzal történő jelentkezés

Our offer

  • Bér: bruttó 1.100 Ft/óra
  • Munkaidő: 06:15-14:45
  • Ebédszünet: 30 perc
  • Támogató, vidám csapat
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Utazási támogatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

More information

  • Anyagmozgatásban, raktározásban szerzett tapasztalat

Would you like to check the similar positions?