Munkavédelmi gyakornok - Veresegyház
Veresegyház

BÉREMELÉS JANUÁR 1-től! Reference number WHC02903

Veresegyház Back Munkavédelmi gyakornok - Veresegyház BÉREMELÉS JANUÁR 1-től! Reference number WHC02903

Partnerünk különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.

Tasks

  • Környezet, egészség és munkavédelmi szakértők mindennapi munkájának támogatása
  • Oktatásszervezés támogatása
  • Gyári információs táblák frissítése a szakértők útmutatása alapján
  • Adminisztációs feladatok
  • Dokumentációk kezelésében, szkennelésben
  • Grafikonok, kimutatások készítése előzetes egyeztetés alapján terület specifikus ellenőrzések
  • Rendezvények szervezésének támogatása
  • Rendszeres egyeztetés a szakértőkkel az egyes feladatok státuszáról

Expectations

  • Minimum 3 nap jelenlét 8 órában
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata
  • Nyitottság az új ismeretek, tapasztalatok megszerzésére
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Önállóságra törekvés
  • Jó kommunikácós képességek

Our offer

  • Lehetőség a szakterület megismerésére
  • Rálátás az elméleti tudás gyakorlati megvalósulására
  • Multinacionális gyárban szerzett tapasztalat
  • Br. 1400 Ft-os órabér, január 1-től Br. 1600 Ft
  • Pár év múlva lehet, hogy főállású kollégaként tudunk foglalkoztatni

Would you like to check the similar positions?