HR Projektvezető
Budapest

Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! Reference number WHCSZ11081

Budapest Back HR Projektvezető Ha pörgős munkára vágysz, szívesen foglalkozol emberekkel, de közben az íróasztal mögött is jól érzed magad, ez egy remek lehetőség Számodra! Reference number WHCSZ11081

A négyszeres Kincentric Legjobb Munkahely díjas WHC Csoport HR Projektvezetőt keres saját csapatába, Budapestre.

Tasks

  • Munkaerő kölcsönzési projektek lebonyolítása, kezelése
  • Munkaerő toborzása és kiválasztása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel
  • Napi szintű kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • Csoportos tájékoztatók, tesztírások szervezésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok (munkavállalók be-, és kiléptetése, bérszámfejtés előkészítése, cafeteria rendelés, számlázás előkészítése stb.)
  • Munkavállalók felmerülő munkaügyi/ bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében történő részvétel

Expectations

  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pozitív, feladatorientált, nyitott személyiség
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Our offer

  • Vidám, együttműködő csapat tagja lehetsz
  • Alapbéren felül cafeteria juttatások, belső szabályzatunk alapján negyedéves bónuszt biztosítunk
  • Céges laptop, telefon (egyéni használatra is)
  • Izgalmas feladatok: nem csak papírmunkád lesz
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Támogató munkahelyi környezet
  • Készségfejlesztő tréningeken gyarapíthatod a tudásod
  • Szuper csapatépítőkön vehetsz részt

More information

  • Előny: releváns szakmai tapasztalat

Would you like to check the similar positions?