Betanított gépkezelő
Kecskemét és vonzáskörzete

Azonnali kezdéssel! Érdeklődni: +36/30-173-3767 Reference number WHC011215

Kecskemét és vonzáskörzete Back Betanított gépkezelő Azonnali kezdéssel! Érdeklődni: +36/30-173-3767 Reference number WHC011215

Az ország egyetlen nagyüzemi vonóhorog gyártójához keresünk betanított HEGESZTŐ munkatársakat 3 műszakos munkarendbe azonnali kezdéssel!

Tasks

  • Vonóhorog alkatrészeinek hegesztősablonokba való bekészítése
  • Hegesztőrobot kezelése
  • Hegesztőrobot által hegesztett elemek ellenőrzése

Expectations

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Jó fizikum
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Együttműködési készség

Our offer

  • Bruttó 1430-1540 Ft/óra
  • Kiemelkedő műszakpótlék (22:00-6:00: 50%)
  • Cafetéria
  • Havi bónusz
  • Negyedéves jelenléti bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat az alábbi településekről: Kecskemét, Cegléd, Nagykőrös, Dunaújváros, Dunavecse, Apostag, Dunaegyháza, Solt, Hetényegyháza, Izsák, Kisizsák, Ágasegyháza, Kiskunfélegyháza, Kunszállás, Városföld, Helvécia, Kunszentmárton, Csépa, Tiszakürt, Cserkeszőlő, Tiszasas, Tiszaug, Lakitelek, Nyárlőrinc, Felsőlajos, Lajosmizse, Orgovány, Jakabszállás,Soltszentimre, Fülöpszállás, Ballószög, Szabadszállás, Kerekegyháza, Fülöpháza, Tiszakécske, Kocsér
  • 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes munkakörnyezet

More information

Előnyt jelent:

  • Autóiparban vagy fémiparban szerzett tapasztalat
  • Hegesztési ismeretek
  • Műszaki végzettség

Would you like to check the similar positions?