Nyomdai előkészítő
Győr, 2024.09.24.

1 műszak: 6.45-15.05-ig Hivatkozási szám WHC013248

Győr Vissza Nyomdai előkészítő 1 műszak: 6.45-15.05-ig Hivatkozási szám WHC0132482024.09.24.

Győri partnercégünk részére keresünk nyomdai előkészítőt digitális nyomtatási területre 1 műszakba.

Feladatok

  • A festőüzem számára nyomdai előkészítés:
  • A klisé file-ok ellenőrzése a rajzzal/művelettervvel való egyeztetése
  • A klisék előkészítése a szükséges minőségben és mennyiségben
  • A digitális nyomtatáshoz szükséges grafikai szerkesztés
  • nyomtatandó file-ok megszerkesztése
  • nyomtatók beállítása, próbanyomatok készítése

Elvárások

  • Kiadványszerkesztői vagy grafikus vagy nyomdász végzettség

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés
  • 1 műszakos munkarend